Antalya Öğrenci Koçluğu

Öğrenci ve Eğitim Koçluğu Sertifika Programı Bu zamana kadar olan geçmişte, öğrenme ve başarı üzerine birçok sistem geliştirilmiş ve uygulanmıştır. Koçluk sistemi kişiyi şu an ki mevcut durumundan, bulunduğu noktadan ulaşmak ve başarmak istediği hedefe bu sistemleri kullanarak en hızlı şekilde ulaştıran en başarılı sistemdir. Eğitim koçluğu bunların içinde en hızlı gelişen koçluk sistemidir. Aşağıda açıkladığımız nedenlerle 15 seneden beri gençlerle çalışan ve eğitim koçluğu yapan Sn. Cemal KONDU psikolojik danışmanlara ve rehber öğretmenlere ve bu işi meslek haline getirmek isteyenler. Cemal KONDU sizlere tam ve donanımlı olarak bir eğitim koçluğu yapma garantisi veriyor. Sertifika programı sonunda tam bir öğrenci koçluğu görüşmelerini uygulayacak beceri kazanılacaksınız. Öğrenciler sınavları geçmek için gerek okula ,gerek dershaneye üstüne yetmezmiş gibi bir de özel ders alıyorlar ,fakat buna rağmen sonuca ulaşamıyorlar.Acaba sorun nerde? Dershanede mi, okulda mı? En büyük sorun, öğrencinin motivasyonunun sağlanamamasıdır. Her işte olduğu gibi, sınavlara hazırlık döneminde ise arzulanan sonuçların alınabilmesi için azim, kararlılık, istek oluşturulması ve hedefe odaklanmanın son derece önemli olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Acaba buna ne kadar önemli veriyoruz.

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU’NUN ÖĞRENCİYE YARARLARI;

* Çalışma isteği, hırs ve kararlılık sağlar.

* Ders çalışma tekniklerini daha etkin seviyeye getirir.

* Dikkat ve konsantrasyonu üst düzeye taşır.

* Başarıya ve hedefine odaklanır.

* Kendinize inanmayı artarak devam eder.

* Denemelerdeki performansı ve netleri artar.

* Doğru, hızlı ve güvenli kararlar alma becerisi kazanır.

* Daha etkili ve verimli çalışmalarını sağlar.

* Zamanı etkin kullanmasını sağlar.

* İç disiplini ve motivasyonu artar.

Hedefe odaklanmanın son derece önemli olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Acaba buna ne kadar önem VERİYORUZ?

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. Öğrenci Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Antalya'daki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0 (242) 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İzmir'deki Öğrenci Koçluğu eğitimlerimiz için 0 (232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :antalya öğrenci koçluğu eğitimi - antalya öğrenci koçluğu - öğrenci koçluğu ntalya - öğrenci koçluğu nedir - öğrenci koçluğu eğitimi -

Yorumlar